گروه حقوقی داعی حق و همکاران از مجرب ترین دفاتر حقوقی ایران است که در سال ۱۳۵۵ توسط مدیریت گروه ، آقای هادی داعی حق – وکیل پایه یک دادگستری تاسیس گردیده است . و با توجه به گستره و تنوع وسیع موضوعات حقوقی و قضایی و اعتقاد به اینکه یک وکیل به تنهایی قادر به پاسخگویی تمامی نیازهای حقوقی اشخاص نمی باشد ، ضمن برخورداری از نگاهی تخصص گرایانه و روحیه کارگروهی با بهره مندی از حضور وکلاء و مشاورین متخصص و مجرب در رشته های مختلف حقوق داخلی و بین المللی خدماتی ویژه و با کیفیت بالا به اشخاص ( اعم از حقیقی و حقوقی) ارائه می نماید که در بخش «انواع خدمات تخصصی» ذکر شده است.

پیشگیری از بروز مشکلات حقوقی بعنوان مهمترین هدف گروه است که با ارائه مشاوره های حقوقی و تخصصی و یا تنظیم صحیح قراردادها در چهار چوب قانون و عرف و رویه قضایی و بعبارتی ایجاد یک بستر حقوقی مناسب سعی دارد تا حد توان آنرا محقق نماید.

گروه حقوقی داعی حق و همکاران

  • not3

    از جمله نقاط قوت این گروه حقوقی ، تشکیل کارگروه تخصصی در ابتدای کار جهت بررسی و مطالعه دقیق علمی ( قوانین و دکترین حقوقی) و تجربی ( رویه و عرف قضایی) موضوع و در صورت لزوم استفاده از نظرات کارشناسان رسمی دادگستری در موضوع مربوطه ( مالی ، ثبتی ، پزشکی و غیره) و نهایتا انتخاب موثرترین ، سریع ترین و کم هزینه ترین راهکار مبتنی بر خرد جمعی و دانش حرفه ای است . به نحوی که ممکن است تصمیم کارگروه به حل و فصل اختلافات حاصله به روش مسالمت آمیز ، منعطف و خارج از مراجع قضایی از طریق مذاکره با طرف مقابل و البته با هدف تامین حداکثری منافع موکل باشد.

  • not3

    از دیگر امتیازات خدمات گروه حقوقی داعی حق و همکاران، همراهی دو وکیل برای هر پرونده (بدون افزایش هزینه) است تا از هرگونه وقفه احتمالی در روند پیگیری پرونده جلوگیری شود.

از جمله سوابق کاری این گروه حقوقی می توان به مدیریت بخش حقوقی ، مشاوره حقوقی و بعهده گرفتن وکالت پرونده های گروه صنعتی پلیمر بوشهر ( مشتمل بربیش از ۲۵ کارخانه از جمله شرکت پنبه ریز ) ، شرکت توسعه سازه های دریایی تسدید و مجموعه رستوران های لئون و بنیاد دانشگاه امیرکبیر اشاره کرد.